Vypínače Schneider osvětlí každou místnost

Francouzská firma Schneider se vyznačuje kvalitními a moderně vyhlížejícími přístroji. Vypínače Schneider patří ke špičce v tomto oboru. Není divu, za rozumné peníze nabízí neskutečné množství funkcí a designů. Kromě již jmenovaných je produktová nabídka velmi široká. Společnost vyrábí také zásuvky, stmívače, detektory pohybu, spínače na klíč, otočné spínače, termostaty, podlahové zásuvky, ovládání žaluzií, ventilátorů a mnohé další.složitý spínač
Všechny přístroje zaručují vytvoření správné atmosféry pro daný okamžik. Správné použití jednotlivých druhů vypínačů pomůže vytvořit to nejvhodnější prostředí s nejmenší námahou. Do jakého pokoje použít jaký druh?
V obývacím pokoji vynikne každý stylový přístroj. Ať už využijete elegance řady Sedna, každodennosti řady Asfora nebo nápaditosti řady Unica Colors. Pokud máte navíc k tomuto pokoji přilehlou terasu nebo balkon se zvláštním osvětlením, můžete využít služeb spínače se signalizační kontrolkou. Ta totiž upozorní na světlo, které jsme na terase zapomněli zhasnout. Lze sehnat buď s jedním nebo dvěma tlačítky, která umožňují ovládat hned dva světelné okruhy zároveň.
Ložnice jistě vynikne s luxusním designem Unica. Zde postačí jedno spínací tlačítko pro centrální osvětlení.
Do koupelny, která nemá okno ani jiný přirozený přívod světla, se jistě bude hodit spínač se světlem. Pokud se vám zabouchnou dveře, nezůstanete bez zdroje světla, ale světelná signalizace vás navede ke spínači.
V kuchyni je potřeba výkonnějších spínačů, které vydrží bez zbytečného vyhazování pojistek. Opět mohou být s jedním či dvěma tlačítky.detailní fotografie žárovky
Na schodiště se zase hodí spínače s časovým spínačem a světelnou signalizací. Pokud se při cestě do schodů zdržíte a světlo zhasne, snadno najdete zdroj nového osvětlení. Světelná signalizace pak pomůže při úsporných opatřeních, protože světlo bude svítit pouze po určitou dobu.
Do garáže se také bude hodit světlo s orientační kontrolkou. Stejně tak další místnosti, které nemají okna ani jiný zdroj světla, jako je komora, toaleta, vstupní prostory a jiné.