Jízda na kole, kondiční, rekreační, jednoduchá i náročná

Stále jeden z nejoblíbenějších sportů u nás. Jízda na kole, to je prostě něco, co miluje snad každý druhý z nás, ať už preferujete jen rekreační jízdu, projížďky po krásné přírodě a výlety ve volnějším stylu, nebo si naopak dáváte pořádně do těla kvůli fyzičce a trénujete kondiční jízdy. Každý si v tom může najít zalíbení a důvod, proč nasednout na kolo.

Milujete jízdu na kole? Dlouhou jste tento sport neprovozovali? Už máte koupené nové kolo? V tom případě vám chybí ještě pár doplňků. Jaké to jsou? Zejména na tento druh sportu budete potřebovat také cyklo oblečení craft.

kolo

Možná si řeknete, že to není důležité, že nějaké cyklistické oblečení nepotřebujete. Ano, je pravda, že můžete jet v obyčejném oblečení, nikdo vám k tomu samozřejmě nic neřekne, ale pokud začnete jezdit častěji, rychle poznáte, že je lepší mít cyklistické kalhoty s vycpávkou, díky které vás tak nebude bolet zadek po příjezdu domů a vydržíte na kole sedět klidně o pár hodin déle, aniž byste museli neustále zastavovat na pauzy, aby si váš zadek odpočinul.

muž na kol

Další výhodou jsou funkční trička. Ta se vyrábí speciálně, a proto jsou vhodná právě pro tento druh sportu. Funkční materiály mají spoustu výhod, nejenom, že jsou prodyšné a skvěle odvádí teplo z našeho těla ven přes tenké vrstvy na oblečení, ale naopak ho dokážou udržet, když je zima, proto se neustále i při vysoké zátěži a to jak v horku, tak v chladnějším počasí, stále budete cítit dobře. Vynikající je i další vlastnost a to sání potu a přitom nezadržování vlhkosti. Rychle proschnout přitom skvěle sají pot. Nebudete se cítit promáčení, když si někde zastavíte na občerstvení, třeba na pití. Sednout si na zahrádku celý mokrý, to by asi nebylo pro člověka zrovna dvakrát příjemné.

Značka Craft se sportovnímu oblečení věnuje již dlouhou dobu, proto je premiantem celé škály různých druhů sportovního oblečení, od triček, vest a mikin, až po cyklistické kalhoty, kraťasy, spodní prádlo a mnoho dalšího.