Ketogenní dieta


Ketogenní dieta funguje na principu, že přijímáte převážně bílkoviny a to z 60% celkově přijaté stravy, co se týče sacharidů, tak ty přijímáte v dvaceti pěti procentech celkového příjmu stravy a tuky patnáct procent. Díky tomu, že nebudete používat sacharidy k tomu, aby se tělo vyrobilo energii, tak tělo bude nuceno využít energii z tukových zásob, což je jistě přesně to, se všichni chceme. Navíc při téhle dietě se nezbavíte svalů, takže je to dobré i pro sportovce, kteří se chtějí zbavit skrytého tuku na břiše a podobně, kterým nejde dát dolů, ať se snaží sebevíc.

břicho

Určitě byste to měli zkusit, na našich internetových stránkách najdete všechno, co budete potřebovat včetně recenzi a fotek klientů, kteří se jednou prošli a jsou teď naprosto spokojený, protože to pro něj byl impuls, který jim pomohl všechno zvládnout, a také jim to dalo opravdu hodně. Někteří lidé prostě potřebují vědět naprosto přesně, co mají dělat, aby to mohli dodržovat. Výživa je opravdu obsáhlá a proto, abyste měli opravdový úspěch v tom, co děláte, tak by se měly využít specialistou a podobně. Ne všichni na to ale mají peníze, toho jsme si opravdu vědomi. Proto vám nabízíme právě tuhle ketogenní dietu, která bude naprosto skvělou volbou pro všechny bez ohledu na finanční situaci.

fitnes

Nízké ceny

Naše cenová nabídka se vám bude opravdu moc líbit. Naše ceny jsou naprosto přijatelné, navíc budete mít od nás jídla, které jsou přesně dělaná proto, aby se hodily do diety. Obsahuje vyvážené množství proteinů, sacharidů a tuku a minerálních látek a také stopových prvků a vitamínů. Normálně byste opravdu obtížně počítali kalorie z normálního jídla, proto jsme vám to všechno chtěli ulehčit a dosáhnout tak maximálního efektu celé diety tím, že vám dáme právě naše jídla. S naší dietou budete všichni spokojení, bez ohledu na pohlaví, věk a zdravotní kondici. Pokud byste měli nějaké podezření, že tohle není přímo pro vás, tak svůj zdravotní stav a používání této diety zkonzultujte se svým lékařem.