Klasické a led autožárovky Osram

Osram se řadí mezi přední výrobce autožárovek na světě. Jejich produkty nejenom, že jsou známé po celém světě, ale stále si udržují svou vysokou kvalitu a dokonalé zpracování. I díky tomu si drží přední místo ve výrobě a kvalitě.
Každý automobil musí být vybaven autožárovkami. Těch je v automobilu hned několik. Jedná se o přední autožárovky h7 a následují zadní autožárovky https://www.lightpark.cz/autozarovky/.

lamborghini

Ve světě automobilů hrají autožárovky důležitou roli. Dbejte na výběr kvality a základních parametrů, které vám přinesou více pohodlí a lepší komfort při řízení.
Důležitá je také sada navíc. V automobilu se vždy musí nacházet sada autořárovek navíc pro případnou výměnu. Kvalitní produkty se sice jen tak lehce nezničí a mají opravdu dlouhou životnost, ale může se stát, že vás na cestě něco překvapí a budete muset autožárovku měnit. Vždy je zapotřebí, abychom dobře viděli, zejména na cestu před námi. Ve dne vám to nebude připadat tak důležité, ale v noci byste toho zřejmě moc neujeli, kdybyste neměli zapnutá světla, která vám budou svítit na cestu. Proto jsou autožárovky na předním místě ve výbavě vozidel.

jaguar

Produktové řady

  1. Osram Original – Základní řada. Pokud nepotřebujete žádné výjimečnosti, pak vsaďte na klasickou a jednoduchou autožárovku produktové řady Original.
  2. Osram Ultra life – Produkty mají zvýšenou životnost. Pokud se vám zdá, že často měníte na svém vozidle autožárovky, pak vsaďte na tyto kvalitní typy.
  3. Osram Cool Blue Intense – Produkty imitují světlo xenonové výbojky. Tato řada má vyšší teplotu chromatičnosti, tedy působí studenějšími odstíny. Ty jsou záměrně upravené tak, aby se světlo jevilo jako modré.
  4. Osram Silverstar 2.0 – Produkty se zvýšenou svítivostí. U těchto autožárovek je zvýšený světelný výkon. Dobrý poměr životnosti a těchto parametrů.
  5. Osram Nightbreaker Unlimited – Tato řada je synonymem nejvyššího světelného výkonu.
  6. Osram Nightbreaker Laser – Poslední novinka. Inovativní řada autožárovek Laser je nejvýkonnější na trhu.