Klasické a led autožárovky Osram

.

Osram se řadí mezi přední výrobce autožárovek na světě. Jejich produkty nejenom, že jsou známé po celém světě, ale stále si udržují svou vysokou kvalitu a dokonalé zpracování. I díky tomu si drží přední místo ve výrobě a kvalitě.
Každý automobil musí být vybaven autožárovkami. Těch je v automobilu hned několik. Jedná se o přední autožárovky h7 a následují zadní autožárovky https://www.lightpark.cz/autozarovky/.

lamborghini

Ve světě automobilů hrají autožárovky důležitou roli. Dbejte na výběr kvality a základních parametrů, které vám přinesou více pohodlí a lepší komfort při řízení.
Důležitá je také sada navíc. V automobilu se vždy musí nacházet sada autořárovek navíc pro případnou výměnu. Kvalitní produkty se sice jen tak lehce nezničí a mají opravdu dlouhou životnost, ale může se stát, že vás na cestě něco překvapí a budete muset autožárovku měnit. Vždy je zapotřebí, abychom dobře viděli, zejména na cestu před námi. Ve dne vám to nebude připadat tak důležité, ale v noci byste toho zřejmě moc neujeli, kdybyste neměli zapnutá světla, která vám budou svítit na cestu. Proto jsou autožárovky na předním místě ve výbavě vozidel.

jaguar

.

Produktové řady

  1. Osram Original – Základní řada. Pokud nepotřebujete žádné výjimečnosti, pak vsaďte na klasickou a jednoduchou autožárovku produktové řady Original.
  2. Osram Ultra life – Produkty mají zvýšenou životnost. Pokud se vám zdá, že často měníte na svém vozidle autožárovky, pak vsaďte na tyto kvalitní typy.
  3. Osram Cool Blue Intense – Produkty imitují světlo xenonové výbojky. Tato řada má vyšší teplotu chromatičnosti, tedy působí studenějšími odstíny. Ty jsou záměrně upravené tak, aby se světlo jevilo jako modré.
  4. Osram Silverstar 2.0 – Produkty se zvýšenou svítivostí. U těchto autožárovek je zvýšený světelný výkon. Dobrý poměr životnosti a těchto parametrů.
  5. Osram Nightbreaker Unlimited – Tato řada je synonymem nejvyššího světelného výkonu.
  6. Osram Nightbreaker Laser – Poslední novinka. Inovativní řada autožárovek Laser je nejvýkonnější na trhu.

Klasické a led autožárovky Osram
4.4 (87.37%)19
.