Kuchyňská sůl do bazénu nepatří

V dnešní době není problém si pořídit bazén, který má různé velikosti a podoby. V podstatě je to ideální možnost, pokud máte k tomu volné prostory, jak si zařídit takové zdravé domácí wellness. Jedna věc je si zakoupit bazén nebo vířivku, ale druhá věc a daleko důležitější je, se o tyto relaxační věci dobře postarat. A to není jen tím, že tam dáte vodu a budete si ji vesele užívat. Během chvíle by vás to přešlo, protože by se začala kazit a navíc by se mohl poškodit celý systém. Dokonce není řešení do bazénu nasypat obyčejnou kuchyňskou sůl, ve snaze zachránit co se dá. A to, i když jste si zakoupili bazén se solinátorem. Tahle potvůrka ho může snadno poškodit, protože obsahuje jod.

děti v bazénu

Vyzkoušejte mořskou sůl

Kdo nedává přednost chemickému ošetření bazénové vody, tak musí počítat s tím, že ihned při koupi je nutné vybírat takový produkt, který bude připraven na čištění vody pomocí solného roztoku. Což je nutné, aby měl vhodné zařízení, takzvaný solinátor. Ten v kombinaci se slanou vodou dokáže skutečně zneškodnit šířící se bakterie a jiné škodlivé organismy, které by nám nejen znečistily vodu, ale také by nám zdravotně moc neposloužily. Do bazénu poté musíte vybírat pouze takovou sůl, která bude odpovídat všech vhodným parametrům. Tento princip dokonale naplňuje mořská sůl https://www.chlorito.cz/morska-sul, která je navíc velmi prospěšná po zdravotní stránce. Prodává se ve velkém balení a vodu v bazénu udržuje v naprosto dokonalém stavu.

mořská sůl

Použití mořské soli má své výhody:

  • Rozhodně je skvělou náhradou za chemické přípravky.
  • Prospívá pokožce a celkově tělu.
  • Uvolňuje svým způsobem ztuhlé svaly.
  • Poradí si s bakteriemi, řasy a nečistotou.
  • Použití pouze pro všechny typy solných jednotek.
  • Nikdo se jí nemusí obávat, jelikož prochází dokonalou úpravou, která způsobí odstranění všech nečistot a nežádoucích příměsí, které by mohly ovlivnit kvalitu vody.
  • Do bazénu se nesype, ale připraví se roztok podle návodu a ten se nalije do bazénové vody.