Léto končí, ale ta pravá zábava teprve začíná

Pro ty nejmenší sáňkování
Všichni z nás si jistě pamatují tu dobu, kdy se každičké ráno chodilo na nejbližší kopec a spolu s dětmi z okolí a bez únavy se stále a stále sjíždělo dolů na saních, bobech, nebo obyčejných igelitových taškách. Myslíte si však, že doba pokročila jíž natolik, že dnešní děti na žádné sáňkování neužije? Vyzkoušejte s nimi jít a předvést jim, že to není až tak špatná zábava a věřte, že se chytnou.
 ledové kry
Nejoblíbenější zábavou je lyžování
Ať už pro rodinky s dětmi nebo pro milovníky adrenalinových sportů. Jenom v Česku je téměř 300 sjezdovek a zimních středisek. Samozřejmě úžasné sjezdovky se dají najít i na Slovensku nebo Rakousku.
 
Snowboarding
Stále více lidí vymění lyže za snowboard, protože je to prostě více cool. Pro milovníky adrenalinového snowboardingu doporučuji navštívit snowpark v Rokytnici nad Jizerou, nebo snowpark Klíny
 
Oblíbené začínají být lavinové kurzy nebo skialpinismus
Skialpinistické trasy jsou například na Šumavě nebo v Krkonoších.
 
Nezapomínejme ovšem na obyčejné procházky se psem nebo klidně i bez něj, s rodinkou nebo pouze sami na čerstvém vzduchu. Zima je nádherná. Sněhové vločky se snesou na krajinu jako sametový koberec. Země usne. Masivy ledu tvoří neuvěřitelné skluzavky a ledovcové vodopády. Na světě jsou nádherná místa, která by se měla navštívit výhradně v zimě. Je to například jízda na koni v Českém Švýcarsku nebo Veselý kopec na Vysočině, kde se bude 12.1 konat masopustní pochod.
Pokud vám zima moc nevoní vždy se dá jet na výlet do muzea, kina, divadla nebo do aquaparku. Pokud se ovšem zimě snažíte obloukem vyhnout, dobrý nápad je navštívit Thajsko, Japonsko a Portugalsko, kde se můžete koupat v moři i na Silvestra.
 stopa ve sněhu
Ovšem některým je v zimě nejmilejší sedět v křesle zabalení chlupatou dekou a čtení knihy nebo sledování pohádek či oblíbených filmů. K tomu dávám radu: pocit pohody výrazně zintenzivní šálek