Maziva pro průmysl od značky Molykote

Průmyslová maziva jsou důležitá napříč celým světem strojírenství. Ať už se podíváte na jakékoliv zařízení, pak je velmi pravděpodobné, že bude potřebovat být kvalitně mazáno. Z tohoto důvodu jsou na světě různé značky, které umožňují opravdu kvalitní a bezproblémové mazání. Jednou z těchto značek je i Molykote, která nabízí kromě bohatého sortimentu především dlouholetou zkušenost. Současně je tato značka velmi známá i kvalitou svých produktů, které je možné využít napříč celým spektrem různých aplikací.
mazací olej

Pro ložiska i jiné aplikace

Ať už si vybavíte jakýkoliv člen stroje, pak je pravděpodobné, že bude nutné tuto součást kvalitně mazat. Co to pro vás znamená? Inu, především je to povinnost dodávat stroji kvalitní mazivo, na které se budete moci stoprocentně spolehnout. Jenže jak vybrat kvalitní mazivo? Není to jenom tak, neboť je nutné znát specifikace stroje a obecně s v mazivech alespoň trochu vyznat. Nejsou to totiž jenom oleje, které můžete pořídit, ale jsou to další skupiny různých produktů:
Plastická maziva
Kluzné laky
Tuky
Disperze
Každá z těchto kategorií nabízí zcela odlišné produkty pro zcela jiné aplikace. Je proto důležité volit takové produkty, které vašim zařízením budou stoprocentně vyhovovat. Poznat to však není nic jednoduchého. Z tohoto důvodu se vám bude hodit kvalitní optimalizace, která se zabývá mazáním jako takovým – tribotechnická optimalizace.
strojové oleje

Molykote aneb dostatečně bohatý sortiment

Když nahlédnete do sortimentu značky Molykote, může vám to přijít jako přehršle nejrůznějších produktů, které jsou určené pro stroje různého charakteru. Ve skutečnosti však stačí pečlivě si vybrat a nemusíte řešit tento široký výběr, který se vám bude vybízet. Vždy je to o tom, abyste se zaměřili na úzkou skupinu produktů, a z těch vybrali pro své potřeby právě ten, který se bude jevit jako nejvhodnější.