Mobilní domy pro lidi

Malé, soukromé a útulné bydlení naprosto pro každého. Ať už jste mladý pár, který hledá své první bydlení, nebo o něco málo starší a hledáte si něco na „důchod“, kde nebudete tolik přeplácet za drahý nájem v bytě a k tomu za vysoké náklady na energie, vždy můžete najít takové bydlení, které se právě vám bude nejvíce líbit a které splní všechna vaše očekávání.

Staví se jako celoroční, splňují často i zákonné předpoklady pro bydlení, proto mnoho z nich můžete dokonce nechat stavebním zákonem povolit a také zkolaudovat, takže získáte i číslo popisné. Hezké a malé bydlení po celý rok s nízkými náklady, právě to znamená celoroční mobilní dům.

žena hrnek

Tyto typy bývají speciálně zateplené, aby vám v zimě tolik neunikalo teplo a v létě, aby se interiér nepřehříval. V mnohých případech se jedná o PUR pěnu. Silná vrstva izolace je to nejlepší, co můžeme poskytnout také na podlahu i na střechu.

Za poslední dekády prošly tyto stavby velkými změnami. Byly vyslyšeny požadavky klientů, bere se v potaz to dobré a samozřejmě se poučíme i z nedostatků, abychom budoucí zákazníky mohli zase mile překvapit a splnili jim sen o vlastním bydlení.

Nízká pořizovací cena často rozhoduje. Mnohé objekty jsou navíc vybavené, takže si s ničím nemusíte dělat starosti. Nemusíte najímat „stěhováky“, abyste převezli postele a skříně, protože ty už najdete v základním vybavení vašeho nového domova. Jen si ho stačí zútulnit a doladit podle svých představ.

dívka domeček

Objekty mívají k dispozici krásnou a velice moderní kuchyni vybavenou spotřebiči jako je lednička, trouba, digestoř a dřez. Každý objekt se vybavením může trochu lišit.

Samozřejmostí bývá také plnohodnotná koupelna, kde najdete wc, sprchový kout, umyvadlo se skříňkou, bojler či ještě další drobnosti.

Hezké malé bydlení pro každého, těmito slovy by se dalo definovat bydlení v mobilním domě. Nemusí se to líbit naprosto každému, ale své příznivce už si našlo.