Módní peklo a jak se mu vyhnout

Móda jako taková je založena na jedincích, a různých stylech oblékání. Ať už volíte rockový, elegantní, roztomilý, sportovní, nebo pohodlný styl oblékání, existují určitá pravidla, která je potřeba dodržovat, abyste se nestali terčem posměšků za módní prohřešky. Ačkoliv i slavní módní návrháři tyto pravidla rádi porušují, a na molech tak uvidíte modelky a modely oděné v nejrůznějších bláznivých kreacích, některé věci zkrátka patří na molo, ne na ulici, a dovolit si je mohou jen opravdu slavní lidé, kteří určují módní trendy.

srdce v rudé

Ponožky v sandálech

Zde se jedná o klasický módní prohřešek, který se dříve přisuzoval především právě Českým turistům. A nejenže to nevypadá dobře, ale ani to nedává smysl. Pokud si obujete sandály, tak proto, že je venku horko, a chcete své nohy provětrat, tudíž zde ponožky působí nadmíru zvláštně. Mnoho lidí sice argumentuje, že je to kvůli bezpečnosti, zkrátka a jednoduše to nepůsobí dobře, a jedná se o módní prohřešek, kterým si malujete na záda terč.

lidé v sandálech

Legíny jako kalhoty

Kdyby byly legíny kalhoty, říkalo by se jim tak. Legíny jsou vlastně něco jako punčocháče, ale mnoho žen si oblíbilo nosit je jako kalhoty. Některé ženy, které na to mají postavu, si tento módní prohřešek můžou dovolit, a sklidí tak navíc obdivné pohledy mužů. Stačí ale chyba, a už jste terčem posměchu. Pokud tedy nemáte jistotu v podobě dokonale pevného zadečku, raději si k legínám oblékněte delší tričko, nebo tuniku.

Vykukující spodní prádlo

Bývaly doby, kdy právě vykukující spodní prádlo patřilo mezi módní trendy. Ženy si rády oblékaly tanga v podobě tří tenkých proužků, které vykukovaly z bokových kalhot. Muži zase nosili kalhoty až příliš nízko. I dnes je to někdy k vidění, ale v módě už to rozhodně není, aj e třeba se tomu vyvarovat. Spodní prádlo by nemělo být vidět. 

Co se současné módy týče, nejvíce trendy je přirozenost. Oblečení, které vám hezky sedí, přirozený make-up, přirozené vlasy. Výrazný make-up, barevné vlasy, i špatně padnoucí oděv jsou věcí minulosti.