Nerezové vruty na terasy

Když někdo ve vašem okolí vysloví slovo terasa, tak co si představíte? Určitě skoro každý si představí venkovní terasu, která bude hojně využívaná pro společné chvíle s rodinou, přáteli, ale i pro romantické večeře s manželem. Dále si určitě i přestavíte z jakého by měla být materiálu. Někdo upřednostňuje přírodní materiály, takže v takovém případě určitě bude dřevěná. Ale ti, co mají raději moderní styl, tak si například představí betonové, kamenné nebo dlážděné terasy. Takže představa o terase je jednoduchá. Ale určitě už nikdo v té chvíli neřeší vruty. Přitom je to velice důležitá věc, která drží terasu pohromadě a díky které si každý může splnit svůj sen.

Vruty do dřeva

Vrutů je celá škála. Ne všechny napadne, že na každý materiál a na různá dřeva je potřeba speciální vrut. Ti z vás, co by si nevěděli rady ohledně vrutů, tak doporučuji se podívat na stránky Gardina. Tato firma u nás působí už 14 let, takže určitě uznáte, že je to dost dlouhá doba na to, aby se staly opravdovými odborníky ve svém řemesle. Takže se člověk nemusí bát, že by zde nenašel přesně to pravé, co zrovna potřebuje. A kdyby se náhodou našel nějaký člověk, co opravdu neví, tak si nemusí dělat vrásky. Tato firma vám rada poradí a to buď přes e-mail nebo na infolince.

Vrut ve dřevě

Jak už jsem psala výše, tak na každý materiál se používá jiný vrut. Ale firma Gardina prodává přesně nerezové vruty na terasy. Nerezové vruty jsou nedílnou součástí každé terasy. Tyto vruty jsou speciální v tom, že nedochází k poničení dřeva a tím ke snižování životnosti terasy. Dále je velice důležité koupit správné vruty do dřeva, které budete používat. Například do modřínového dřeva musí splňovat jiná kritéria, než do exotického dřeva. Výhodou jejich vrutů na terasy jsou, že se vyznačují vysokou pevností, jsou speciálně tvarované pro montáž terasy a jsou opakovaně použitelné. Firma dále varuje před použitím nesprávných vrutů, hrozí zlomení nebo utržení hlavičky, jelikož dřevo stále pracuje a na vruty je vytvářen veliký nápor. Pokud se budete řídit rady této firmy, nemůžete prohloupit.