Nezanedbávejte se maminky

Pokud jste maminka na rodičovské dovolené, určitě to znáte. Váš den se skládá z přebalování, krmení, uklízení, hraní si s dítkem a dalšími činnostmi s tím spojenými. Ano, samozřejmě jde o krásné období, kdy si budujete vztah se svým miminkem, na druhou stranu se jedná o náročné období, kdy většina maminek přestává pečovat sama o sebe. A to jim nesvědčí.
Nespadněte proto do tohoto stereotypu, mohla by se z vás stát unavená maminka, která na sebe nedbá a vašemu okolí by se to vůbec nemuselo líbit. A vlastně později ani vám, až byste si uvědomila, že jste o sebe úplně přestala dbát. Udělejte si proto občas den jenom pro sebe a využijte zkrášlujících služeb.
relaxační masáž
Zajděte si ke kadeřnici, která nejenže vám ozdraví vaše vlasy minimálně sestříháním roztřepených konečků, kterých jste si vůbec nevšimla, ale také vám udělá krásný účes, který vám určitě dodá sebevědomí. Navíc si užijete příjemnou masáž hlavy při mytí a uvidíte, že to nebude vaše poslední návštěva
Úplně od věci také není využít služeb kosmetičky. Můžete si nechat udělat nové krásné řasy, upravit obočí, na které určitě nemáte čas anebo vyčistit pleť.
kadeřnický salón
Pokud se cítíte unavená a rozlámaná, měla byste také čas od času zajít na masáž. Nejlepší je určitě kompletní celotělová. Tu potřebujete, o tom není pochyb. Pokud máte chuť na nějakou speciální, můžete využít například čokoládovou nebo medovou masáž. Velice příjemné jsou také lávové kameny. Uvidíte, že vám uvolní nejen tělo, ale i mysl a vy se krásně odreagujete.
maminka s dítětem
Určitě si říkáte, že na takové věci nemáte čas, ale to už jsme zase u toho. Je jasné, že vaše miminko je na prvním místě, ale na samu sebe nesmíte nikdy zapomínat. Pokud totiž budete šťastná a uvolněná vy, vaše dítě to z vás vycítí a uvidíte, že bude také více pohodové. A tom to přeci je, abyste si tento čas se svým malinkým miláčkem oba dva náležitě užívali, protože tyto chvíle už se nebudou opakovat.