Oslava pro nejmenší, jak má být

Své děti všichni milujeme. Takže když se chystá první velká oslava jejich narozenin, které chtějí děti prožít také spolu se svými kamarády ze školy či ze školky, tak se přirozeně můžeme doslova rozkrájet, abychom se postarali o to, aby vše proběhlo podle jejich představ a prostě tak, aby z ní byli všichni nadšení. A to nejen děti, ale samozřejmě také dospělí. I když přiznejme si na rovinu, že pokud slaví naše malé ratolesti, tak jsou vždy na prvním místě a nenajde se nikdo, kdo by jim nějakou radost upřel i přesto, že to třeba není jeho šálek kávy. Takoví příbuzní se pak většinou uchýlí stranou a rozjařené, dovádějící děti nějak přetrpí, ostatně je to jejich velký den, že.

magie

Program pro děti i pro dospělé

Nicméně i program pro děti lze sestavit tak, aby bavil nejen děti, ale také jejich dospělé příbuzné. Je jasné, že žádná velká dětská oslava narozenin se neobejde bez velkého sladkého dortu a bez skotačení dětí. Nicméně můžeme do programu zařadit t i organizovanou zábavu, která se bude líbit jak dětem, tak dospělým. A takovou zábavou, která se klidně může stát zlatým bodem večera, je vystoupení kouzelníka. Kouzla totiž již od útlého dětství milují jak malí, tak velcí. Malé děti jim ještě slepě věří a prostě jen žasnou, a dospělí se baví tím, jak je kouzelník obratný a přemýšlejí nad jeho triky.

kartičky

S vystoupením kouzelníka tedy rozhodně nešlápnete vedle, a to tím spíše, pokud si k takové příležitosti zvolíte člověka, kterému nedělá problémy na veřejnosti nejen vystupovat, ale zábavu také aktivně organizovat – zkrátka se jedná o člověka, který se ve společnosti cítí jako ryba ve vodě a umí s lidmi pracovat. Jen někdo takový dokáže správně odhadnout atmosféru v publiku, ví, na koho se obrátit, aby program dobře fungoval, a dokonce umí zaujmout i děti, které ho budou milovat. Připraví pro ně klidně třeba i školu kouzel anebo modelování zvířátek z balónků.