Přípravek na podporu erekce

Za poruchy erekce mohou různé důvody. Nejčastěji to bývá vlivem věku. Jakmile překročíme určitou věkovou hranici, pak už není cesty zpět a tělo začne vynechávat a občas úplně stagnuje a tak je to i s erekcí. Trápí Vás nedostatečná nebo vůbec žádná? Chcete si nějakým způsobem pomoci? V tom případě se můžete přesvědčit, že existují různé druhy přípravků na podporu erekce.

muž a žena se smějí

Sildaforce 100mg Nejlevnejsigenerika je přípravek na podporu erekce. Jedná se o náhradu Viagry. Obsahuje stejnou účinnou látku jako známá Viagra. Tato látka se nazývá Sildenafil. Počáteční dávka by měla být pouze polovina jedné tablety. Až pokud polovina tablety nebude fungovat a účinek nebude vůbec žádný, můžete vyzkoušet užít i druhou polovinu této tablety. Tableta obsahuje plných 100mg, co je poměrně velká dávka, proto mnohdy stačí užít pouze polovinu. Až jakmile se nedostaví účinek, bere se i druhá půlka, tedy celkem 1 celá tableta. Nepřekračujte doporučené dávkování a více tablet najednou neužívejte! Přípravek se navíc bere pouze jednou za den. Neužívejte jej vícekrát denně, na to není přípravek určen. Existují totiž i mnohé další produkty, které například poskytnou ještě dlouhodobější erekci i několik hodin i desítek hodin nebo dní, takže si každý muž primárně musí určit, na co vlastně přípravek potřebuje a podle toho si vybrat ten, který mu jeho požadavky splní.

muž a žena přípitek

Účinek se dostaví za půl hodiny nebo za hodinu. A jak dlouho to bude fungovat? Účinek by měl být výrazný po dobu 4 až 5 hodin.

Vyhněte se alkoholu a mastným jídlům, ty totiž snižují účinek, který by se kvůli alkoholu nebo tučnému a mastnému jídlu nemusel po užití přípravku vůbec dostavit.

Přípravek se používá v případě, že máte poruchu s erekcí a nechcete se svěřovat lékárníkovi nebo doktorovi. Stačí si přípravek objednat na internetu a přijde balíček až k Vám domů s diskrétní zásilkou.