Přivydělejte si výrobou ručních ozdob se společností Selvintech


Ač se to někomu může zdát překvapivé, tak ruční ozdoby ještě nevyšly z módy. Naopak vracejí se jako nový moderní trend. V dnešní době máme sice stroje, různá zařízení a roboty na výrobu kdejaké maličkosti, ale právě ruční, poctivá a klasická práce je ceněna daleko více. Jedná se totiž o řemeslnou manuální výrobu, při které je vynaloženo nemalé úsilí. Takže pokud máte rádi ručně vyráběné ozdoby a dekorace, jste na tom správném místě.
plastová sněhová vločka.jpg
SpolečnostSelvintech se zabývá výrobou a prodejem ručně vyráběných dekorací a ozdob. Tyto ozdoby jsou nejžádanější na vánoce, takže vytváříme prvky s vánočními motivy, jako jsou andílci z perliček, krásně barevné hvězdičky a další jednoduché i složitější motivy. Vyrobíme cokoliv i na přání zákazníků, navíc můžeme výrobek obohatit logem vaší firmy.
v Ozdoby a dekorace mohou mít také další motivy. Darovat je můžete i přes rok, v jakémkoliv jiném ročním období. Vyrábíme čtyřlístky pro štěstí a mnoho dalších motivů pro potěšení.
v Každá ozdoba je vyráběna velice pečlivě a prochází kontrolou. Proto se můžete spolehnout na kvalitu našich výrobků.
v Chcete darovat talisman pro štěstí? Řekněte si, jak by měl vypadat! Použít můžeme i motiv, na který dáme logo vaší firmy.
ruce u čaje.jpg

Neseďte s rukama v klíně, pojďte si něco přivydělat

Co je na této práci nejvýhodnější? Můžete ji vykonávat z domu. Nemusíte nikam dojíždět, ani docházet do práce nebo na brigádu, ale peníze si budete vydělávat z vašeho domova. Veškeré věci vám zašleme, takže nemusíte mít o nic strach. Pak už je jenom na vás, kolik času výrobě ozdob věnujete, kolik si budete chtít přivydělat. Můžete tím strávit jenom pár hodin za měsíc, ale také každý den alespoň nějakou hodinu a uvidíte ten rozdíl. Čím víc toho vyrobíte, tím více si vyděláte. Neurčujeme, kolik toho musíte vyrobit, takže opravdu záleží čistě jenom na vás. Není stanoven limit ani minimální množství.