Relaxace v termálech

Relaxace těla je ideální v termálních lázních. Proč zrovna termální lázně? Nikde jinde si tělo tolik neodpočine jako právě v termálních lázních. Lázně se specializují na léčení nejrůznějších problémů za pomocí minerálních pramenů a jejich léčebných složek. Můžete si vybrat z bohaté nabídky léčebných programů nebo wellness pobytů.

taťka

Krásné lázně naleznete na Slovensku ve městech Bojnice, Brusno, Červený Kláštor, Číž, Dudince, Piešťany, Rájecké Teplice, Turčianske Teplice a mnoho dalších. Každé lázně se specializují na léčení různých problémů, jako jsou civilizační choroby, duševní poruchy, nemoci kožní, nervové, onkologické a jiné. Léčebné pobyty lze hradit z veřejného zdravotního pojištění na doporučení lékaře, ale i samoplátci si mohou zaplatit léčebné pobyty.

Krásné místo pro Vaši relaxaci naleznete ve městě Velký Meder s termálními lázněmi Thermal Corvinus Velký Me-der. Lázně disponují devíti bazény s termální vodou s teplotou 27-38 stupňů. Pokud bude škaredé počasí, můžete užít krytý sladkovodní bazén. Okolí lázní tvoří krásný lesopark, který nabízí příjemný stín v horkých letních dnech. V lázních Velký Meder se léčí především problémy s pohybovým aparátem, nemoci kloubů, bolesti zad a revmatické potíže.

žena vana

Velký Meder nabízí mnoho možností ubytování v blízkosti termálních lázní. Velké oblibě se těší ubytování v apartmánech, nabízí soukromí a volnost. Bude jen na Vás, jak si den prožijete, nemusíte nikam spěchat na určitou hodinu a být tak ve stresu z prodlení. Zvláště rodiny s dětmi vyhledávají pobyty v apartmánech. Kuchyňka je povinou výbavou každého apartmánu a jako bonus téměř všechny apartmány nabízejí zahradu s dětským hřištěm. Celou nabídku ubytování ve Velkém Mederu v apartmánech https://www.travelguide.sk/cze/velky-meder/ubytovani/?apartmany=1.