Záchrana pro podnikání

V některých soukromých firmách je všechno v tom nejlepším pořádku, zaměstnanci v nich pracují, dodavatelé dodávají, odběratelé odebírají, berní úředníci berou a majitel si žije třeba i jako v bavlnce.

Ale v jiných firmách tomu tak bohužel není. V těch se objevují nejednou i co chvíli nejrůznější potíže, jež se musí řešit, a to je nejednou i nad síly toho, kdo je tu pánem. Zejména pokud jde o finanční záležitosti.

Když si na sebe některá ze soukromých firem nedokáže vydělat, není jejímu majiteli vůbec co závidět. Nejednou ho lze naopak třeba i litovat. Protože co jenom takový podnikatel musí vyzkoušet, jaké jenom různé kroky musí učinit ve snaze udržet to v chodu a takzvaně nad vodou! A přitom nikdy nemá jistotu, že bude výsledkem jeho snažení prokazatelný a dostatečně velký úspěch.

slečna a libry

A když je to definitivně nad síly dotyčného podnikatele? Když už tento nemá dost peněz ani na živobytí, natož na placení účtů, odvodů a investic, jež s jeho podnikem souvisejí?

Pak by měl tento uvažovat o půjčce. A tím, o čem by měl z podobné nabídky uvažovat především, je hypotéka bez registru. Je to totiž právě tato nebankovní nabídka, jež je dostupná pro každého z podnikatelů. Přesněji pro každého, kdo má nějakou nemovitost, jíž by se zde za půjčené finanční prostředky zaručil, a kdo má alespoň nějaké ke splácení dostačující příjmy.

kufr peněz

I pouze toto může stačit k tomu, aby zde dotyčný uspěl. Zatímco pro banky by to bylo zaručeně příliš málo, této nebankovní společnosti to stačí k tomu, aby rychle poskytla žadateli třeba až sedmdesát procent odhadní ceny oné zmíněné nemovitosti, a to za výhodných podmínek, mezi něž patří například klidně i dlouhá doba splácení, příznivé úroky, absence poplatků předem, značná tolerance k nízkým příjmům stejně jako k záznamům v registrech dlužníků, dalším žadatelem spláceným půjčkám, exekucím a podobně.

Díky této hypotéce se prostě dá zachránit mnohé. A podnikatelé by tak o ní měli přinejmenším vědět.